niceaassociation@gmail.com

info@niceader.org.tr

ÜYE OL
Bizden Haberler
Buradasınız: Anasayfa / Bizden Haberler
Bizden Haberler
Bizden son haberlere ve duyurulara ulaşmak için aşağıdaki listelere gözatabilirsiniz
INTEGRA adlı projemizin Ocak ayı çevrimiçi toplantısı gerçekleştirildi!
Göçmen gençlere Sosyal Girişimcilikte kitlesel fonlama konusunda bilgi, beceri ve farkındalığı artırmayı amaçlayan #INTEGRA projesinin Ocak ayı çevrimiçi toplantısı gerçekleştirilmiştir. 2 yıl sürecek olan projemizin ilk çıktısı olan Araştırma Raporu'nun detayları konuşulmuş, göçmenlere eğitim veren gençlik çalışanlarına uygulanacak olan anket içeriği oluşturulmuştur.
YÜZ YOGASI ETKİNLİĞİMİZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ!
15 Aralık Perşembe günü 19.00 - 20.00 saatleri arasında @yogaskaniastudio 'da Yüz Yogası etkinliğimiz gerçekleştirilmiştir.
Projemizin çıktılarını merak ediyorsanız haberin devamında sizler için hazırladığımız materyallere bakabilirsiniz...
BİR PROJEMİZ DAHA KABUL ALDI!
Almanya’dan basvurduğumuz bir başka proje olan ‘Up-skilling the VET sector to Cloud Computing’ isimli projemizin de bugün kabul aldığını ögrendik.
Niceader olarak son zamanlarda hem bizlerin hem de yedekten gelen katılımcılarımızın son dakika iptalleri yüzünden yaşadığı mağduriyetleri azaltmak amaçlı "İADELİ KATILIM ÜCRETİ" uygulamasına geçmiş bulunmaktayız.
Erasmus+ KA210 Proje Yazma Eğitimi devam ediyor!
Erasmus+ Proje Eğitimi'nin 2. kısmında KA210 formunda bulunan sorulara neler yazılması gerektiği konusunda ayrıntılı bir şekilde bilgi verildi.
Konuşma Kulübümüz 2. etkinliği ile devam ediyor!
2.kez düzenlecek olan bu seferki İngilizce konuşma kulübümüzde yine farklı etkinliklerle, beklentilerin çizdiği görünmez sınırlar hakkında konuşacağız...
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın